Ürün Reklamları

Çalışmış olduğumuz 500’ü aşkın influencerımızdan sizlere uygun kitleye sahip olanları ile ürünlerinizin en doğru ve orijinal şekilde reklamını yapıyor ve ürününüze yarattığımız güven eşliğinde sizlere de en yüksek geri dönüş ve etkileşim oranlarını sunuyoruz.

Explore

Hedef Kitle Çalışması

Sizlere özel ve yoğunlaştığınız alana uygun sonuçlar elde edebilmek adına takipçi skalanızı, ürün portföyünüzü, içeriklerinizi inceleyerek yönelmek istediğiniz noktaya uygun şekilde profilinizi veya sisteminizi revize ederek etkileşim ve satış oranınızı en yüksek noktaya çıkaracak kitleye ulaşmaktayız.

Explore

İçerik Kurgusu Oluşturma

Sosyal medyada her sektörü aktif olarak takip eden tecrübeli ekibimiz tarafınca yönelmiş olduğunuz alana uygun paylaşımlarınızda, gerçekçiliği ön planda tutan, etkileşim ve geri dönüşü yükseltme amaçlı içeriklerin senaryoları ve planlaması yapılmaktadır.

Explore

Reklam Danışmanlığı

Ürünlerinize ve sayfanıza özel hedef kitlenize uygun, en yüksek etkileşim seviyesini almak adına reklamcılık alanında uzun yıllardır tecrübesi olan ekibimizce saptanmış saatlerde, yine ekibimizce tanımlanmış içerik formatı ile doğru sayfalarda ve platformlarda reklamınızın yapılmasını sağlayarak sizlere en iyi şekilde hizmet

Explore

Aranje

Stüdyomuzda sahip olduğumuz olanaklarla birlikte ses kayıt, mix ve mastering işlemleri alanında tecrübeli profesyonel iş arkadaşlarımızca özen ve titizlikle hazırlanmaktadır.

Explore

Klip Çekimi

Her türlü çekim tekniğine özel alanında tecrübeli profesyonel yönetmenler tarafından, mekan, kostüm, senaryo planlaması da yapılarak kliplerimiz çekilmektedir.

Explore

Yorumlama

Her ses skalasına ve tonuna uygun birlikte çalıştığımız sanatçı arkadaşlarımız tarafından istenildiği ve tarafımızca beğenildiği taktirde yazmış olduğunuz parçalar bestelenerek, yorumlanabilir.

Explore

Youtube İçerik Üretimi

YouTube'u takip etmek adına kurduğumuz ekibimiz tarafından hem yurt içi, hem yurt dışı güncel içerikler takip edilerek ülkemize uyarlanarak ülkemizde öncü olacak içerikler ve senaryolar ortaya koyuyoruz. Sahip olduğumuz olanaklar ve imkanlar sayesinde de sizlere daha fazla içerik ve daha

Explore

Reklam Çalışması

Yıllardır sosyal medyada reklam, yönetim ve danışmanlık konusunda engin tecrübelere sahip ekibimiz tarafından sizlerin veya eserlerinizin PR ve viral çalışmaları, içerik yönetimleri  gibi her türlü sizleri ileriye taşıyacak  reklam çalışmaları tamamıyla sizlere özel şekilde titizlikle hazırlanacaktır.

Explore

Instagram İçerik Üretimi

Alanında tecrübeli ve profesyonel kişiler arasından özenle seçerek kurduğumuz ekibimizin İnstagram departmanınca güncel olarak takipleri ve detaylı incelemeleri sonucu renk tonlarından, içerik düzeni ve sıralamasına kadar size özel hazırlayacağımız düzen ile sizlere en doğru şekilde hizmet sunuyoruz.

Explore